CONTROL MASTER
Kayıplara son! Kazancınız size kalsın.

Mükemmel ve çok yönlü: Makul fiyat, son derece sağlam ve kullanımı kolay Control Master ile kahve, şarap, bira ve alkollü içecekler gibi içeceklerinizi tam olarak kontrol etme ve yazarkasa sistemlerinizle birlikte fatura etme fırsatı bulacaksınız.
Ayrıca daha önemli olarak içecekleriniz tek, duble, long-drink olarak kaydedilir ve  kokteyl tarifleri, “Happy Hour” ve daha fazlası programlanabilir.
Kullanıcı dostu, güvenli ve sorunsuz, Control Master, hesaplanan cironuzu korumanıza ve artırmanıza yardımcı olur!

CONTROL MASTER ile;

Her sipariş doğru ölçeklendirilir ve her servis otomatik olarak kaydedilir.

Farklı şehirlerde, ülkelerde şubeleriniz olsa bile barmeninizin yarattığı kokteyllerin her yerde aynı olması için 10 farklı bileşene kadar 50 farklı kokteyl programlama,

İş bitiş saatinden sonra içki servisinin devam etmemesi için otomatik olarak belirttiğiniz saatte kapanma,

“Happy Hour” modu ile farklı ücret tarifleriniz arasında sorunsuz değişiklik yapabilirsiniz.

İşletmenizin geleceğine yapacağınız bu yatırım kendini öder ve hemen kazancınızı arttırır. Ücretsiz yazılımla ofisinizdeki bilgisayardan işletmeyi takip edebilir ve değerlendirmelerinizi yapabilirsiniz.

UNUTMAYIN!
POS sisteminiz ne kadar iyi olursa olsun onu da kullanan bir insan. Kasıtlı ya da yanlışlıkla, sadece personelinizin bastığı kalemler kayıt edilir, her türlü hata işletmenize yük getirir, kazancınızın kaybolmasını sağlar.

CONTROL MASTER
Servis gerektirmez, sağlam, kolay kullanım…

CONTROL MASTER M2 700/T

Control Master M2, içki ve şarapları servis etmek için “üst düzey” bir cihazdır. Son derece güvenilir ve sağlam ünitesi, çeşitli genişleme seçenekleri sunar ve işletmenin htiyaçlarına göre uyarlanabilir.
İster tek başına kullanın veya bir yazarkasa sistemine entegre, her durumda hesabınızı kolay tutun.


Okumaya devam et

Bize ulaşın