CONTROL MASTER COMPACT

İsteğe bağlı olarak 7 fiyat grubu veya RFID çip ile şişeye/markaya özel tanıma

Control Master Compact’ın Avantajları:

    • Uygun fiyat: Control Master Compact, ana temel görevi olan, servisin dozajlaması ve içkilerin sayımı ile sınırlıdır. Bir “Compact” kullanırsanız, servis edilen şişelerden bir içeceğin kaybını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Bu ekipman yatırımınız çok hızlı bir şekilde kendini ödeyecektir.
    • Son derece sağlam: Minimalist tasarım ve sağlam metal bir kasası ile, kullanılan yüksek kaliteli bileşenleriyle kompakt olan bu cihaz hasar alması çok güçtür.

  • Kolay Kurulum: “Compact”‘ın kullanıcı arabirimi çok net ve basittir. Dünyanın farklı bir çok noktasına kurye ile gönderilen cihaz, kullanım kılavuzu ile rahatlıkla kurulumu yapılır ve hemen kullanılmaya başlanır.
  • Yazar kasa sistemine veya ağ üzerinden dağıtım sistemine bağlanma: Control Master Compact, yazarkasa veya dağıtım sisteminize bağlamak için idealdir. Standart olarak mevcut seri arabirim (RS232) için, yaygın olarak kullanılan çeşitli arayüz protokolleri mevcuttur. Her içecek için (ve servis miktarı için) ürün numaraları programlanabilir. Bu, borç veya kredi sisteminde çalışmayı mümkün kılmaktadır.
  • Ücretsiz bilgisayar yazılımı ile bilgilere daha rahat erişilebilir.