Hakkımızda

STD Makine olarak yetkili temsilcisi olduğumuz;

Albrecht Messgeräte GmbH – 1969’dan beri gastronomi sektörü için profesyonel bar kontrol sistemleri üreticisi ve satıcısıdır.

Albrecht tarafından sürekli yenilenerek geliştirilen PC Kasa Yazılımı, dağıtım kontrol cihazları ile bağlantıya en iyi şekilde uyumludur.

Gastronomi sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübelerinden dolayı, dünya çapında kullanılan ve gastronomi endüstrisinin gereksinimlerine en iyi şekilde uyarlanmış hatasız, teknik olarak tamamen geliştirilmiş ürünler sunuyoruz.

Donanım ve yazılımın modüler yapısı, ürünlerin küçük lokallerden büyük gece kulüplerine veya 32 farklı servis noktası bulunan eğlence merkezlerine/tatil köylerine kadar her türlü ve boyutta işletmelerde kullanılmasını sağlar.

Dünya üzerinde 120.000’den fazla Control Master ürün serisi, servis edilen içeceklerin güvenilir bir şekilde kaydedilmesini ve dozajlanmasını ve böylece hesaplanmış karın güvence altına alınmasını sağlamaktadır.

Albrecht Messgeräte ürünleri, müşterilerimizin karlılık ve maliyet etkinliğinin artırılması için önemli avantajlar temin etme taahhüdünde bulunularak  geliştirilmektedir.